Fresh Up -  nauja ir patogi gėrimų bei išskirtinių prekių ir pasiūlymų parduotuvė internete, kuri Jums padės sutaupyti laiko apsiperkant bei gauti išskirtinius pasiūlymus. Esame dukterinė „Birštono mineraliniai vandenys“ ir Ko įmonė.

Mūsų parduotuvėje rasite žinomiausių prekės ženklų mineralinio vandens bei išskirtinio skonio, aukštos kokybės kavos ir arbatos. Tik pas mus galite įsigyti firminius „Vytautas“, „Birutė“ ir „Akvilė“ prekinių ženklų aksesuarus, sukurtus mineralinio vandens gamintojų.

 Stengdamiesi nuolat išlikti aktualūs savo vartotojui visuomet pateikiame ne tik gėrimų nuolaidas, bet ir sezoniškus, aktualius, išskirtinius bei patrauklius pasiūlymus.

 

Pagrindiniai prekiniai ženklai:

 VYTAUTAS – natūralus mineralinis vanduo. Ypatingai švarus,  nekintančios, pačios gamtos subalansuotos cheminės sudėties. Turi daugiausia mineralinių medžiagų Baltijos šalyse. Priskiriamas aukštos mineralizacijos mineralinio vandens kategorijai.

 

BIRUTĖ - Gaunamas iš žemės gelmių, todėl turi žmogui gyvybiškai svarbių mineralinių medžiagų – kalcio, magnio, kalio. Gaivus ir lengvo skonio, todėl veiksmingai malšina troškulį ir organizmui suteikia būtinųjų mineralinių medžiagų bei mikroelementų. Priskiriamas vidutinės mineralizacijos mineralinio vandens kategorijai.

 

AKVILĖ - susiformuoja gamtos apsaugotoje saloje, todėl yra ypatingai švarus ir tyras – 0  nitratų. Dėka gamtos subalansuotos mineralinės sudėties galite mėgautis natūraliai šarminiu (pH - 8,0) ir švelnaus skonio vandeniu  „Akvilė“  kasdien. Priskiriamas žemos mineralizacijos mineralinio vandens kategorijai.

 

JULIUS MEINL – kiekviena pupelė turi savo istoriją. Tai vienas iš labiausiai žinomų kavos ir arbatos prekinių ženklų Austijoje, Italijoje, Centrinėje bei Rytų Europoje. Julius Meinl didžiuojasi būdami Vienos kavinių kultūros ambasadoriumi jau nuo 1862 m. Jų unikali ir ypač sėkminga kavos kultūra Europje sukurta pagal senąsias Vienos tradicijas. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti geriausią Julius Meinl produkciją ir tradicijas savo klientams.

 

GAGGIA – tai vieno italo atkaklus noras sukurti tobulą espresso 1930 metais Milane. Taip prasidėjo šio Italijos ikonos prekės ženklo gimimas. Šiandien Gaggia yra žinomiausias prekės ženklas Italijoje, kuris tiek kavines, tiek namus aprūpina inovatyviais ir naujausiomis technologijomis sukurtais kavos aparatais. Gaggia turtingas savo istorija, nuostabiais nesenstančiais produktais įkvėptais mados, itališkos kultūros, bei išskirtinių dizaino linijų. Tai pasitikėjimo nusipelnęs prekės ženklas.

 

SAECO – tai italų įmonė nuo 1981 metų gaminanti kavos aparatus ir siekiant suteikti žmonėms autentiškos itališkos espresso kavos skonį, prieinamą namuose vos vienu palietimu. Philips koncernui, akcentuojančiam naujausias technologijas, įsigijus Saeco kompaniją, atstovaujančią geros itališkos espresso kavos tradicijas, 2009 metais gimė naujas prekės ženklas – Philips Saeco – kuriuo pažymėti kavos aparatai išsiskiria inovatyviais sprendimais, paprastu valdymu, dizaino tobulumu ir, žinoma, išskirtinai gera kava. Kiekvienas „Saeco“ kavos virimo aparatas tiesiog spinduliuoja naujovėmis.