Krepšelis Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Prekių nėra

Bus apskaičiuota Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Suma

Pirkti

Fresh Up -  nauja ir patogi gėrimų bei išskirtinių prekių ir pasiūlymų parduotuvė internete, kuri Jums padės sutaupyti laiko apsiperkant bei gauti išskirtinius pasiūlymus. 

Mūsų parduotuvėje rasite žinomiausių prekės ženklų mineralinio vandens. Tik pas mus galite įsigyti firminius „Vytautas“, „Birutė“ ir „Akvilė“ prekinių ženklų aksesuarus, sukurtus mineralinio vandens gamintojų.

 Stengdamiesi nuolat išlikti aktualūs savo vartotojui visuomet pateikiame ne tik gėrimų nuolaidas, bet ir sezoniškus, aktualius, išskirtinius bei patrauklius pasiūlymus. Bei papildyti savo asortimentą, kitomis išskirtinėmis prekėmis.

 

Pagrindiniai prekiniai ženklai:

 VYTAUTAS – natūralus mineralinis vanduo. Ypatingai švarus,  nekintančios, pačios gamtos subalansuotos cheminės sudėties. Turi daugiausia mineralinių medžiagų Baltijos šalyse. Priskiriamas aukštos mineralizacijos mineralinio vandens kategorijai.

 

BIRUTĖ - Gaunamas iš žemės gelmių, todėl turi žmogui gyvybiškai svarbių mineralinių medžiagų – kalcio, magnio, kalio. Gaivus ir lengvo skonio, todėl veiksmingai malšina troškulį ir organizmui suteikia būtinųjų mineralinių medžiagų bei mikroelementų. Priskiriamas vidutinės mineralizacijos mineralinio vandens kategorijai.

 

AKVILĖ - susiformuoja gamtos apsaugotoje saloje, todėl yra ypatingai švarus ir tyras – 0  nitratų. Dėka gamtos subalansuotos mineralinės sudėties galite mėgautis natūraliai šarminiu (pH - 8,0) ir švelnaus skonio vandeniu  „Akvilė“  kasdien. Priskiriamas žemos mineralizacijos mineralinio vandens kategorijai.