Arbata verta Auksinio puodelio
30 Nov
Arbata verta Auksinio puodelio

Vienam iš populiariausių gėrimų pasaulyje yra priskiriama arbata. Ji pasižymi savo išskirtiniais privalumais. Visų pirma arbata priskiriama prie sveikų gėrimų, kadangi arbata pati iš savęs neturi toksinų. Taip pat ji tinkamas gėrimas besilaikantiems dietos, nes joje nėra kalorijų, be to ji užpildo skrandį, tad norisi mažiau valgyti.

Šiandien rinkoje galima rasti begalę arbatos rūšių, tačiau tik nedaugelis gali pasiūlyti aukščiausios rūšies arbatos. Kiekvienas vartotojas gali nurodyti tokias arbatos rūšis kaip juodoji, žalioji, raudonoji ir vaisinė; vartotojai daugiau besidomintys arbata gali išvardinti daugiau arbatos rūšių, tačiau tik nedaugelis arbatą geriančių žmonių žino apie arbatos klasifikaciją.

Arbatos klasifikatorius yra didžiulis ir labai platus. Mes išskiriame pagrindines arbatos skirstymo ypatybes. Visu prima arbata yra skirstoma pagal lapus: sveiki lapai; laužyti arba stambiai pjaustyti labai; sutrūkę, subyrėję labai; lapų dulkės. Atitinkamai pagal tai yra dar skiriama į rūšis, geriausios arbatos yra viršuje, prasčiausia arbata yra apačioje, ypatingai priskiriamos arbatos pakeliuose. Savo klientams stengiamės pasiūlyti tik geriausius produktus: STGFOP1  Special First Tippy Golden Flowery Orange Pekoe First Grade Leaves. 

https://www.freshup.lt/arbata/87-juodoji-plikoma-arbata-julius-meinl-assam-harmutty-250-gr.html

 

Arbatų klasifikacijų žymėjimą rasite paspaudę nuorodą:

http://www.food-info.net/uk/products/tea/grading.htm