Stiklinė Chef & Somelier

2,45 €

Kategorija:   Home

Aprašymas

Stiklinė LIMA iš prancūzų gamintojo "Chef & Sommelier" suteikia šiuolaikišką pojūtį, tačiau išlaiko solidų klasikinio ir laiko patikrinto dizaino formų žavesį.
Poligono formos stiklinės forma, platus ir stabilus stiklinės dugnas, bei itin plotas taurės kraštas - nepalieka jokių abejonių dėl aukštos stiklinės kokybės.
Serviruojami gėrimai "Chef & Sommelier" LIMA serijos stiklinėse neabejotinai patiks teigiamą įspūdį Jūsų svečiams.

Aukštai LIMA serijos stiklinių kokybei užtikrinti kompanija "Chef & Sommelier" naudoja Kwarx® stiklą - unikalią, technologiškai naują medžiagą, sukurta Arc International tyrimų centre ir skirtą specialiai aukštos kokybės "Chef & Sommelier" produktams.

Išskirtinės savybės kuriomis pasižymi Kwarx® technologijos taurės:
Atsparus - yra neįtikėtinai atsparus kasdieninėmis sąlygomis. Tvirtumas išgaunamas nematomu, bet labai stipriu sujungimu tarp taurės pagrindo, kojelės ir dubens.
Skaidrus - tiesiog išnyksta, leisdamas Jums mėgautis ryškia brendžio spalva. Visiško skaidrumo paslaptis - bespalvis stiklas.
Spindintis - tai ypatingas spindesys, patikrintas laboratorijos sąlygomis ir išliekantis po daugiau kaip dviejų tūkstančių pramoninių plovimų, atliktų bandymų metu.

Stiklinės charakteristikos:
Pagaminta Prancūzijoje.
Galima plauti indaplovėje.
Spalva - skaidri.
Aukštis -11,7 cm.
Talpa - 380 ml.

Rekomenduojame