Krepšelis Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Prekių nėra

Bus apskaičiuota Pristatymas
0,00 € Mokesčiai
0,00 € Suma

Pirkti

Ekologiškos perlinės kruopos Ekofrisa, 400g

0,99 €

EKOF05

EKOFRISA ekologiškos perlinės kruopos. Grynasis kiekis 400g.

More details

Sudėtis: 100% ekologiški miežiai.

Lietuvoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

100 g maistingumas: baltymų kiekis – 9,9 g, angliavandeniai – 74,0 g, riebalų kiekis – 1,9 g, sočiųjų riebalų kiekis – 0,4 g., bendras cukraus kiekis – 1,6 g., druskos – 0,0 g., ląsteliena – 1,1 %.

Energinė vertė: 353 kcal/1497 kJ

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje patalpoje, kurių santykinė oro drėgmė ne didesnė kaip 65 %, temperatūra ne didesnė kaip 22oC.  

Perlinės kruopos labai sveikatai naudingas produktas. Mokslininkai ištyrę jų savybes nustatė, kad juose yra beveik visų biologiškai aktyvių, maistinių medžiagų, kurių reikia žmogaus organizmui. Vandenyje, kuriame mirko perlinės kruopos, yra daug gordecino – natūralaus antibiotiko, kuris gydo grybelines odos ligas. Šis vanduo taip pat gerina atsikosėjimą, tonizuoja, skatina pieno gamybą krūtimi maitinančioms moterims ir turi teigiamą poveikį kepenims. Perlinėse krupuose skaidulų daugiau ne tik negu ryžiuose, bet ir kviečiuose. Šias kruopas galima vadinti organizmo šluota!

Paruošimo būdas: Prieš gaminimą kruopas reikia mirkyti 1 -3 val. Kruopas užvirti įpylus dvigubą vandens kiekį ir pavirti apie 20 min.